zoeyvaughn zoeyvaughn 18-03-2020 Mathematics contestada abby buys 4 pencils and 2 erasers for $3.58. Micheal buys 1 pencil and 6 erasers for $2.49 what is the cost of 1 pencil and 1 eraser ?