hannahaspen
hannahaspen
19-02-2020
Mathematics
contestada
can someone help me?
Respuesta :
lucybraudis
lucybraudis
19-02-2020
0.27 cents. Just divide 3.78 by 14 to find the unit price.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 15+ )
Otras preguntas
what was the basic Sumerian building material?
how can temperature can affect communication?
Samuel used 1/5 of an ounce of butter to make 1/15 of a pound of jelly. How many ounces of butter are needed to make a pound of jelly.
If a fair quarter is flipped 3 times . What is the probability of getting exactly three heads? round to the neast thoudsands.
How did the Turks come to topple the Byzantine empire?
Which of the following differs when comparing the deep ocean to the intertidal zone? •need for energy •salinity •the amount of sunlight •reliance on phytoplankt
write the rate 1/7 inch ----------------- as a unit rate 1/14 minute
What role does carbon dioxide play in plant life processes
Brittany placed a cold piece of butter on a hot ear of corn. The butter began to melt. The butter melted when it came into contact with the corn because heat wa
Mr Jones has 20,000 to invest. He invests part at 6% and part at 7%, if hr earns 1,280 in interest after 1 year, how much did he invest at each rate.
ACCESS MORE