It costs $0.25 to download an individual song and $5 to download an album. Jada has $20 to spend downloading music.
a. Make a table showing three ways Jada can spend $20 downloading individual songs and albums. (s the being number of individual songs and a being the number of albums.)
b. Write an equation relating the number of individual songs (s) and the number of albums(a) in standard form.