anthonymarin115 anthonymarin115 17-01-2020 Mathematics contestada The price for 3 sundaes and 3 milkshakes is $21. The price for 4 sundaes and 6 milkshakes is $34. How much does it cost for 1 sundae and 2 milkshakes?