brookie85 brookie85 19-11-2019 Mathematics contestada Question: 2 of 5 The cost of a baguette and a cup of hot chocolate is $1.45. The cost of 2 baguettes and a cup of hot chocolate is $2.10. What is the cost of one cup of hot chocolate?