Lin is selling floral arrangements. Each arrangement uses 1 vase and 16 roses. Each case costs Lin $4.00. Let C be the total cost of the arrangement and D be the cost of the 1 Roses. Write an equation that Lin should use to find the total cost of each arrangement.