Please help me please
![Please help me please class=](https://us-static.z-dn.net/files/de6/6efe20eae7b2b64f8712ad4489276576.jpg)
Answer:
The answer is Parson's Market.
Step-by-step explanation:
First you want to find out how much one pound costs.
For Parson's you take 11.34 and divide it by 6.
11.34 / 6 = 1.89
Then you take how many pounds you are trying to get (7) and multiply it by the price per pound (1.89)
7 * 1.89 = 13.23