Respuesta :

Answer:

Step-by-step explanation:

The have to divide $4.55 by 7

$4.55/7

$0.65/1

The price for one Apple is $0.65.

7 divided 4.65 = 0.65 answer is each apple cost 0.65 cents

ACCESS MORE