Respuesta :

Answer:

Each pizza costed $8.62

Step-by-step explanation:

Divide 34.48 by 4 and get $8.62

34.48/4 = $8.62

God Bless! :)


ACCESS MORE
EDU ACCESS
Universidad de Mexico