Respuesta :

The unit rate will be $1.25 per pound or 0.8 pounds per dollar (which ever one you need) I did this by diving 4.16 and 5.20 or 5.20 and 4.16

Answer:1.25

Step-by-step explanation:

5.20÷4.16

ACCESS MORE
EDU ACCESS
Universidad de Mexico