need help plz it's hard
![need help plz its hard class=](https://us-static.z-dn.net/files/dfe/859fd9d3acad0ea766aed3467cf410cf.jpg)
It will be 220 dollars. You add the cost of the mold and the cost of the wax and then you take the sum and multiply it by how many candles you are making which in this case is 8. So when you do all those steps, you get $220. So, $220 is the cost of 8 candles.