Respuesta :
So 1.25 x 2 is 2.50 and you still are getting 12 versus the 12 for 2.59
So buying two 6 packs is cheaper.
9 cents cheaper to be exact.
So buying two 6 packs is cheaper.
9 cents cheaper to be exact.