Sabrina purchased 3/4 pound of apples and 1/2 pound of nuts.What is the total cost of these items to the nearest cent?$4.93$5.86$9.22$18.89 apples $2.49/lb Nuts $7.98/lb potatoes$0.99/lb onions $1.29/LB