Bob is planning to expand her business by taking on a new product. She can purchase the new product for $8. To market this new product, she would need to spend $984 on advertising each month. The suggested retail price for the product is $14, but she is not sure if she should price her product at this amount. Answer each of the following independent questions. a) If she chooses a price of $14, how many units does she need to sell to break even? b) If she chooses a price of $12, how many units does she need to sell to break even? c) If she spends $1500 on advertising, and keeps the price at $14, how many units does she need to sell to break even? d) If she estimates that she can sell 300 units when she spends $1500 for advertising, what is the lowest price she could charge and still break even?