Mr. Mathis orders notebooks and binders for his students. One notebook costs $1.25, and one binder costs $2.25. He has y students. Which statement is true about the expression 1.25y 2.25y in this relationship? Responses The expression represents the cost of one notebook and one binder, equivalent to 3.25y. The expression represents the cost of one notebook and one binder, equivalent to 3.25y. The expression represents the number of students that need supplies, equivalent to 3.25 y. The expression represents the number of students that need supplies, equivalent to 3.25 y. The expression represents the total cost as the sum of the costs of two different supplies, equivalent to 3.25y. The expression represents the total cost as the sum of the costs of two different supplies, equivalent to 3.25y. The expression represents the total cost per student as $3.25.