FoxodyGirl9211 FoxodyGirl9211 19-02-2024 Business contestada What would be the better buy? $20 for a pack of 14 sodas, or $15 for a pack of 7 sodas? a) $20 for 14 sodas b) $15 for 7 sodas c) Both are the same d) Need more information to determine