During the year, Jack's Bakery incurred $4 000 in fixed costs and $14 000 in variable costs. There's a pandemic and Jack is concerned about future sales and so Jack asked you to explain what would happen to its fixed and variable costs if the number of cakes produced next year is halved. Please provide Jack with specific amounts for fixed and variable costs. 3--Tatiane sells hand-knitted scarves for $35 each. Tatiane spends $50 each day to lease vending space. Tatiane's variable costs are $15 per scarf. How many scarves should Tatiane plan to sell each day to breakeven? (Please round your answer up to the nearest whole scarf.)