gamergirlasiabadkid3 gamergirlasiabadkid3 19-01-2023 Mathematics contestada Michael is buying 4.5 pounds of apples, and Shane is buying 3.12 pounds of apples. If apples cost $1.31 per pound, how much will they spend all together?