sl1myfr00gies sl1myfr00gies 19-01-2023 Mathematics contestada A teacher buys a fruit cup for $2.50 and a monthly planner for $9.00 for each student in their classroom. The teacher spends a total of $333.50 for all of the fruit cups and monthly planners. How many students are in the teacher's class?