izzy8455 izzy8455 20-12-2022 Business contestada each year, lakeside market sells 848 units of an item priced at $49. the carrying cost per unit is $2.26 and the fixed costs per order are $46. what is the economic order quantity? a) 192 units b) 221 units c) 197 units d) 186 units e) 163 units