Dani and Jaimee wanted to improve their gardens by planting flowers: tulips and
Hydrangeas. They bought their supplies from the same store. Dani spent $60 on 9
Tulips and 7 hydrangeas. Jaimee spent $106 on 11 tulips and 14 hydrangeas.
What is the cost of one tulip and one hydrangea?