the costs, revenue, and net operating income associated with the scrub daddy are given below: selling price per unit $30 variable cost per unit direct material per unit $13 direct labor per unit $4 variable moh per unit $3 shark lori greiner has an order for 8 units of scrub daddy sponges. the orderer only wants to pay $29 per unit. what is the advantage/disadvantage per unit of accepting the offer assuming scrub daddy has sufficient idle capacity? round your answer to the nearest dollar.