natalyreyesshawdos23 natalyreyesshawdos23 30-11-2022 Mathematics contestada Victoria purchased 0.6 lbs of deli ham for $4.71. What would it cost to purchase 1.4 lbs of the same ham? please and they solve asap and correct answer please