Longc93 Longc93 20-11-2022 Mathematics contestada Lee watches tv for 4 hours per day. During that time , the tv consumes 250 watts per hour. electricity costs (15 cents)/( 1 kilowatt-hour). How much does lee’s tv cost to operate for a month of 30 days?