Noah runs a farm stand that sells bananas and raspberries. Each pound of bananas
sells for $3 and each pound of raspberries sells for $2.25. Noah made $72 from
selling a total of 28 pounds of bananas and raspberries. Graphically solve a system of
equations in order to determine the number of pounds of bananas sold, a, and the
number of pounds of raspberries sold, y.