1aalii201 1aalii201 18-11-2022 Mathematics contestada Tara and friends order a pizza. Tara eats 3 of the 10 slices and pays $4.50 for her share. If Tara has paid atleast her fair share, WRITE, and SOLVE to represent the cost of the pizza.