Jon need to buy a backpack and everal folder for chool. If he hop at mart upply, the backpack will cot $45 and folder cot $0. 45 each. If he hop at upply Guy, the backpack will cot $50. 40 and folder cot 0. 15 each. Write and olve an inequality to find the number of folder Jan would need to buy for the Supply Guy to be the cheaper option