Noah went to Chico’s Tacos and bought 2 orders of tacos and 3 hotdogs. He spent a
total of $ 10.95. Isaac also went, but he spent $ 15.23 on 4 hotdogs and 3 order of
tacos. Create a system of equations that can be used to determine the price of one
order of tacos, t and the price of a hotdog, h?