Michaels is very busy with work and her children so she decides to subscribe to. A monthly meal plan services. The company charges a flat monthly cost of $125 per month for their classic meals. Michelle wants to try a few of the family meals so she can have her babysitter over for dinner a few nights this month . One family meal costs $9.99 if Michelle cooks dinner for her babysitter three times this month using the family package and still purchases her classic meal package how much will Michelle pay for her subscription this month