aymenfathima09 aymenfathima09 16-11-2022 Mathematics contestada ASAP PLEASE Mary buy a 5 kg jar of sweets for £25. Then Mary divide the sweets into 125 g packets and sell them for 99p each. a. How many packets can Mary make? b. How much profit will Mary make? Write it Step by step.