Jada bought some sugar and strawberries to make strawberry jam. Sugar costs $1.80 per pound, and strawberries cost $2.50 per pound. Jada spent a total of $19.40. Which point on the coordinate plane could represent the pounds of sugar and strawberries that Jada used to make jam?
![Jada bought some sugar and strawberries to make strawberry jam Sugar costs 180 per pound and strawberries cost 250 per pound Jada spent a total of 1940 Which po class=](https://us-static.z-dn.net/files/deb/45ce3c95cdca2b904443460bdc46d484.png)