Mosiężny Kalorymetr o m1 = 145 g zawiera m2 = 280 g wody o T0 = 273 K. Do Kalorymetru włożono m3 = 40 g lodu o T1 = 263 K i wpuszczono m4 = 15 g pary wodnej o T2 = 373 K. Oblicz końcową temperaturę wody w kalorymetrze. Załóż, że końcowa temperatura, to około 20 stopni Celsjusza.