cupheadandmugman1 cupheadandmugman1 20-10-2022 Mathematics contestada Jon is trying to decide where to buy discounted movie tickets. Costless sells a pack of 10 tickets for $70, and the website, Movies Unlimited, sells them at 8 tickets for $60. What is the unit price at each company 15 points