cupheadandmugman1 cupheadandmugman1 20-10-2022 Mathematics contestada At Office Zone, boxes of pencils come in different sizes. A box with 10 pencils costs $1.50, and a box with 25 pencils costs $2.75. What is the unit price for each box? 20