contestada

A candy stand sells lollipops, gumballs, and chocolates. The gumballs cost 5 cents more than the chocolates. The lollipops cost twice as much as the chocolates. A particular handful containing 3 gumballs, 2 lollipops, and 7 chocolates costs $2.11. What is the cost of each item?