alibabasaluja3439 alibabasaluja3439 18-10-2022 Mathematics contestada A club is selling snacks at a track meet. Oranges cost $1 each and protein bars cost $4 each. They sell 100 items and collect 304. Describe what the solution means in the context of the situation. Explain your thinking