bjsdsgsdajas bjsdsgsdajas 18-10-2022 Mathematics contestada You want to buy some beans. A 6-ounce package costs $1.98. A 15-ounce package costs $.4.80 26-ounce package costs $.8.84 Which package is the best buy?