point(s) possible
A store sells two sizes of fresh wreaths. An 18-inch wreath costs $20, and a 22-inch wreath costs $25. In one day, the
number of 22-inch wreaths sold was four more than triple the number of 18-inch wreaths, for a total of $1050. How
many of each were sold?