selenabenn185 selenabenn185 18-10-2022 Mathematics contestada Mr Arnold bought 10 boxes of oranges for $480 Each box had a dozen oranges He later sold the oranges and made a total profit of $120 What was the selling price of one orange? (giving 30 points for this!!