A local donut shop charges $0.89 per donut, plus a one-time charge of $0.15 for the box, the service, etc. (a) write a function that expresses the amount charged as a function of the number of donuts bought. (b) use the function from (a) to determine the price of a box with a dozen donuts in it. (c) use the function from (a) to determine how many donuts would in a box that cost $6.38.